|
Senior Member
Offline
|
|
Patryko napisał(a): 
A czemu nie pozbyć się Brody? Po co nam bramkarz, który więcej się leczy, niż gra?
Fazlagić kolejny rok plażingu w Krakowie na ekstraklasowym kontrakcie, zastanawiam się czy ten gość w ogóle znajdzie jeszcze klub za dwa lata?
|
W Macedońskim LZS
|
|