Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4318
Stary 03.06.2024, 23:37
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Więc albo się weźmie za siebie i zrobi ten doktora teraz, albo... no, będzie musiał zaczynać wszystko od nowa, licząc się z tym, że ktoś mu to kiedyś wytknie w nocnych tłiterowych pojedynkach na to kto się lepiej na czymś zna i jak bardzo prestiżowe uczelnie kończył...
Obserwując poziom deklaracji na temat różnych rzeczy w Wiśle i Synerise w porównaniu do ich faktycznego stanu obstawiam, że w kwestii tego doktoratu to się zapisał i być może wybrał temat. To wystarczy do lansu a nie wymaga pracy i realnych działań. Także wielu operacji powtarzać nie będzie musiał.

A co do wytykania wykształcenia to nie trzeba przecież czekać na potknięcia z doktoratem. O ile UP z której Jarosław kpił to nie jest przesadnie referencyjna uczelnia z wysokim poziomem to przecież Słońce Gorlic ma wykształcenie w najlepszym przypadku na poziomie średnim. Symulacji wyższej uczelni jaką jest WSZiB nie ma co komentować. A Wydział Humanistyczny na AGH to jest przecież sztuczna doklejka zrobiona na początku wieku, żeby mieć jakiś wydział nietechniczny i móc formalnie nazwać AGH uniwersytetem. Poziom zbliżony do innych pobocznych wydziałów czyli marny. Bez porównania z topowymi kierunkami technicznymi AGH (pod które nasz Boss notorycznie próbuje się podpiąć) - to zupełnie inne ligi.
Odpowiedz cytując