wolfy napisał(a):

|
To nie jest narracja tylko fakt jeżeli chcemy grać "krakowską piłkę" a mamy kasę co najwyżej na zdrowych drewniaków. Ot, kolejny problem z rozjazdem między ambitnymi planami a realiami ligowymi.
|
I to jest coś czego się obawiam w związku z ewentualnym zatrudnieniem Moskala - powrót do krakowskiej piłki, na którą nas nie stać i tak jak mówisz - rozjazd między ambicjami a realiami.