azor napisał(a):

|
I tu się z Tobą zgodzę. Tylko co z narracją, że w naszej sytuacji musimy brać gości po kontuzjach/do odbudowania, bo na innych nas nie stać?
|
To nie jest narracja tylko fakt jeżeli chcemy grać "krakowską piłkę" a mamy kasę co najwyżej na zdrowych drewniaków. Ot, kolejny problem z rozjazdem między ambitnymi planami a realiami ligowymi.