Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94007
Stary 03.06.2024, 20:50
azor napisał(a):Wyświetl post
I tu się z Tobą zgodzę. Tylko co z narracją, że w naszej sytuacji musimy brać gości po kontuzjach/do odbudowania, bo na innych nas nie stać?
To nie jest narracja tylko fakt jeżeli chcemy grać "krakowską piłkę" a mamy kasę co najwyżej na zdrowych drewniaków. Ot, kolejny problem z rozjazdem między ambitnymi planami a realiami ligowymi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując