wolfy napisał(a):

|
Albo - uwaga - nie zatrudnianie gości z hostorią kontuzji dłuższą niż występów. Bo w sumie nie wiadomo czy dało się lepiej leczyć takiego Bashę i Żyro.
|
I tu się z Tobą zgodzę. Tylko co z narracją, że w naszej sytuacji musimy brać gości po kontuzjach/do odbudowania, bo na innych nas nie stać?