Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93988
Stary 03.06.2024, 13:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli menager nie chce wtopić na transferze zawodnika to bez wyłonionego trenera go po prostu nie podpisze. I to nie ważne czy nazwisko cokolwiek komukolwiek mówi. Ważne że trener akceptuje zawodnika. Piłkarze też nie są głupi. Wiedza ze nowy trener to nowe zachcianki.

Pomijam totalnych no-namow, z nimi może być łatwiej, choć do 1 ligi polskiej to nikt się nie pali. Za niska kasa by nie patrzeć na inne składowe
Zależy skąd będą Ci zawodnicy z AI
Przykład Hiszpanów z trzeciej ligi pokazuje że pierwsza liga może być atrakcyjna finansowo.

Generalnie nie jestem optymistą co do tych naszych "wzmocnień".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.06.2024 o godz. 13:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując