Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93981
Stary 03.06.2024, 12:24
Cytat:
Mnie ciekawi inna kwestia. Zakładając, że rzeczywiście letnie okienko było przygotowywane przez ejaj, pod wizję Rude i jego koncepcje gry. Zakładam nawet, że z niektórymi potencjalnymi zawodnikami są już prowadzone rozmowy, zawodnikami również pod tą koncepcję. Królewski jeszcze w zeszłym tygodniu mówił, że z żadnym trenerem nie rozmawiają i zrobią wszystko, żeby Rude został to....co teraz?

Przyjdzie najprawdopodobniej Kaziu, który ma zdecydowanie inne podejście i dostanie zawodników, których wymyślili sobie poprzednicy?
Ty już za dużo nie zakładaj, ze w tym burdelu cokolwiek jest robione tak jak powinno i z wyprzedzeniem.
Tak samo to okienko jest ogarnięte już dawno jak zimowe okienko gdzie najpierw wielki trener w 80 stronicowym raporcie zakłądał, ze kadra jest kompletna, później na obozie chwalił się, ze wzmocnień nie trzeba i wszyscy świetnie pracują, żeby na koniec po obozie napierdalać na ślepo jakimiś transferami z dupy.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.06.2024 o godz. 12:27.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując