leszekm napisał(a):

|
Czy wolelibyście zająć jak Arka 4 miejsce czy 10 miejsce(najgorsze w historii)+ zdobycie PP,gra w LE,o Superpuchar,dodatkowe 13 mln w budżecie?
|
A kiedy my się w końcu przestaniemy pocieszać tym że ktoś jest takim samym frajerem jak my.