Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93979
Stary 03.06.2024, 12:02
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Czy wolelibyście zająć jak Arka 4 miejsce czy 10 miejsce(najgorsze w historii)+ zdobycie PP,gra w LE,o Superpuchar,dodatkowe 13 mln w budżecie?
A kiedy my się w końcu przestaniemy pocieszać tym że ktoś jest takim samym frajerem jak my.
Odpowiedz cytując