Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93978
Stary 03.06.2024, 11:51
Mnie ciekawi inna kwestia. Zakładając, że rzeczywiście letnie okienko było przygotowywane przez ejaj, pod wizję Rude i jego koncepcje gry. Zakładam nawet, że z niektórymi potencjalnymi zawodnikami są już prowadzone rozmowy, zawodnikami również pod tą koncepcję. Królewski jeszcze w zeszłym tygodniu mówił, że z żadnym trenerem nie rozmawiają i zrobią wszystko, żeby Rude został to....co teraz?

Przyjdzie najprawdopodobniej Kaziu, który ma zdecydowanie inne podejście i dostanie zawodników, których wymyślili sobie poprzednicy?
Odpowiedz cytując