|
Warczak był już rok temu spokojnie ma poziomie wyższym niż Krzyżan, w końcu w Garbarnii chyba 2 lata się ogrywał. Krzyżan z kolei przebija go talentem, więc pewnie jak za porównać ich za 10 lat to raczej ten drugi zrobię większą karierę (abstrahując od tego że to inne pozycje).
Myślę że akurat piłkarza pokroju Warczaka to jesteśmy w stanie sobie wychować, to trochę casus Gruszkowskiego. Ograniczenia techniczne nadrabiane walka, wybieganiem. Mając rezerwy w 3 lidze wychodzimy na szczęście z młodymi z zaścianka, gdzie nie mogli mieć solidnego przetarcia z seniorami.
|