Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93975
Stary 03.06.2024, 09:05
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Czy wolelibyście zająć jak Arka 4 miejsce czy 10 miejsce(najgorsze w historii)+ zdobycie PP,gra w LE,o Superpuchar,dodatkowe 13 mln w budżecie?
Czyli:

Sugerujesz że piłkarze z trenerem woleli wygrać puchar a w lidze się skompromitować, żeby nie skompromitować się w barażach

Albo

Cele postawiony przed klubem było wygranie PP, aby uniknąć kompromitacji w barażach przymykając oko na kompromitację w lidze.

Dalej sobie lawirujemy wokol wydarzenia w którym jedna akcja ma przesadzić o być albo nie być klubu i opieranie się na niej to zwyczajna nieodpowiedzialność.

To coś jak zakładanie awansu do LM w czasach Maaskanta przez Cupiala i zadłużenie klubu po uszy.
Odpowiedz cytując