leszekm napisał(a):

|
Czy wolelibyście zająć jak Arka 4 miejsce czy 10 miejsce(najgorsze w historii)+ zdobycie PP,gra w LE,o Superpuchar,dodatkowe 13 mln w budżecie?
|
Czyli:
Sugerujesz że piłkarze z trenerem woleli wygrać puchar a w lidze się skompromitować, żeby nie skompromitować się w barażach
Albo
Cele postawiony przed klubem było wygranie PP, aby uniknąć kompromitacji w barażach przymykając oko na kompromitację w lidze.
Dalej sobie lawirujemy wokol wydarzenia w którym jedna akcja ma przesadzić o być albo nie być klubu i opieranie się na niej to zwyczajna nieodpowiedzialność.
To coś jak zakładanie awansu do LM w czasach Maaskanta przez Cupiala i zadłużenie klubu po uszy.