Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93969
Stary 03.06.2024, 07:33
Czy wolelibyście zająć jak Arka 4 miejsce czy 10 miejsce(najgorsze w historii)+ zdobycie PP,gra w LE,o Superpuchar,dodatkowe 13 mln w budżecie?
Odpowiedz cytując