Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Ależ dokładnie.
Arka była w top2 od 14 do 33 kolejki.
W 34 spadła na 3 miejsce, a potem przegrała baraż u siebie.
Ostatnie 4 kolejki to:
0-0 w Bielsku
1-0 u siebie z Sosnowcem
2-1 przegrane w Gdańsku
0-1 u siebie z GKS Katowice
Zabrakło im jednego punktu.