KOALIK napisał(a):

|
Awanse GKS-u i Motoru bardzo ośmieszają hiszpański projekt Jarosława Królewicza Królewskiego.
|
W przeciwieństwie do zdobycia Pucharu Polski, o czym Arka i Motor jeszcze bardzo długo będą mogły tylko pomarzyć.
Co ośmiesza brak awansu Arki i jeszcze 15 innych zespołów stawiających głównie na polskich zawodników, gdzie nie było Hiszpanów?
Wydedukujesz Koaliczku, czy potrzebujesz pomocy?
O jedno tylko proszę: nie ogłoś tym razem, że w związku z tym awansem Motoru kibice z Lublina pojadą do Warszawy obalać rząd Tuska, albo że w ramach świętowania sukcesu PiS z Putinem wysadzą im stadion specjalną bombą, lub wypuszczą w Lublinie jakieś gazy bojowe do atmosfery.
Bo byś się powtarzał, a Twoje rojenia już powoli robią się nudne.