Karherop napisał(a):

Arka nas zdetronizowała w kategorii największego frajera 1 ligi. Niebywale.
Jeśli mam typować to Arka w przyszlym sezonie podzieli los TBB z tego sezonu.
|
Zobaczymy jak ich nowy właściciel zareaguje na ten blamaż, ale tam raczej chcą wszystko w klubie poukładać. Widziałem wywiad z tym gościem, wydaje się całkiem do rzeczy, aczkolwiek pewnie mu dziś żyłka pękła.