Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 02.06.2024, 20:22
Rude to dobry trener, który zostawił Wisłę ze stratą osiemnastu punktów do Lechii i dwunastu do strefy awansu bezpośredniego.

Propagandę sukcesu też trzeba umieć wciskać.
Odpowiedz cytując