Temat
:
Kto zostanie nowym trenerem Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
139
02.06.2024, 20:22
Rude to dobry trener, który zostawił Wisłę ze stratą osiemnastu punktów do Lechii i dwunastu do strefy awansu bezpośredniego.
Propagandę sukcesu też trzeba umieć wciskać.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK