Patryko napisał(a):

Założyłem się z kumplem, kibicem Wisły Płock, że Arka się zesra w barażach po sfrajerzeniu awansu bezpośredniego.
Nowy właściciel już tam dzielił skórę na ekstraklasowym niedźwiadku, a tu się wszystko po drodze wyjebało, a ja dzięki temu zyskałem dobre 0,7.
|
Też tak czułem. Arka w ogóle miała fatalny koniec sezonu.