Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93962
Stary 02.06.2024, 19:44
emjot napisał(a):Wyświetl post
tak ostojo sprawiedliwości prawdomówności i innych ości na forum
wystarczyłoby gościa wypożyczyć a nie sprzedawać
ironia wiesz co to jest?

co do reszty twoich wynurzeń...
cham pozostanie chamem bez względu na to czy ma słomę w butach czy też nie
Na wypożyczenie musiałby się zgodzić sam piłkarz i jego nowy klub. Kontrakt miał z nami do 30 czerwca 2023 roku.

Tak więc atakujesz ludzi nie mając zielonego pojęcia jak było naprawdę, mimo że to informacje powszechnie dostępne.

P.S. Wiem co oznacza ironia, Ty raczej nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.06.2024 o godz. 19:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując