emjot napisał(a):

tak ostojo sprawiedliwości prawdomówności i innych ości na forum 
wystarczyłoby gościa wypożyczyć a nie sprzedawać
ironia wiesz co to jest?
co do reszty twoich wynurzeń...
cham pozostanie chamem bez względu na to czy ma słomę w butach czy też nie
|
Na wypożyczenie musiałby się zgodzić sam piłkarz i jego nowy klub. Kontrakt miał z nami do 30 czerwca 2023 roku.
Tak więc atakujesz ludzi nie mając zielonego pojęcia jak było naprawdę, mimo że to informacje powszechnie dostępne.
P.S. Wiem co oznacza ironia, Ty raczej nie.