Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93959
Stary 02.06.2024, 19:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Watts - mam w dupie Warczaka, tak jak Wachowiaka, Buksę, Szywacza, Handzlika i wszystkich innych niewydarzonych juniorów za którymi tutaj płaczą. Prostuję kłamstwa, tyle mojego zaangażowania.
po pierwsze, masz dość pojemny odbyt, po drugie, w przeciwieństwie do pozostałych wymienionych różni go ważny niuans: sprawdza się na poziomie I ligi

Cytat:
Nie wiem i nie chcę wnikać jakie mechanizmy wyparcia albo projekcji sprawiają że doszukujecie się znaczeń zupełnie nie wynikających z tego co piszę. Moim zdaniem nikt normalny i o IQ powużej 85 nie powinien zrozumieć zdania "Postawiono na Krzyżanowskiego." jako "Warczak dobry". Pomijam że zdania które składam mają zwykle orzeczenie, ale rozumiem że robisz co możesz z narzędziami poznawczymo którymi zostałeś obdarowany. Po cichu Ci jednak kibicuję.
zazdroszczę ci tylko mechanizmów wykręcania kota ogonem, żeby na końcu i tak wyszło na twoje
Ostatnio edytowane przez Watts : 02.06.2024 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując