wolfy napisał(a):

|
@Watts - mam w dupie Warczaka, tak jak Wachowiaka, Buksę, Szywacza, Handzlika i wszystkich innych niewydarzonych juniorów za którymi tutaj płaczą. Prostuję kłamstwa, tyle mojego zaangażowania.
|
po pierwsze, masz dość pojemny odbyt, po drugie, w przeciwieństwie do pozostałych wymienionych różni go ważny niuans: sprawdza się na poziomie I ligi
Cytat:
|
Nie wiem i nie chcę wnikać jakie mechanizmy wyparcia albo projekcji sprawiają że doszukujecie się znaczeń zupełnie nie wynikających z tego co piszę. Moim zdaniem nikt normalny i o IQ powużej 85 nie powinien zrozumieć zdania "Postawiono na Krzyżanowskiego." jako "Warczak dobry". Pomijam że zdania które składam mają zwykle orzeczenie, ale rozumiem że robisz co możesz z narzędziami poznawczymo którymi zostałeś obdarowany. Po cichu Ci jednak kibicuję.
|
zazdroszczę ci tylko mechanizmów wykręcania kota ogonem, żeby na końcu i tak wyszło na twoje
