LucjuszWielki napisał(a):

|
To jest wybór na "odpierd sie ode mnie ". Potem będzie: chcieliście Moskala i PMŚ to macie...
|
Dokładnie. Ten temat jest doskonałym potwierdzeniem. Moskal będzie tarczą do znalezienia właściwego(dla Królewskiego, który nie ma pojęcia o piłce) trenera. Na niektórych działa łatka Wiślaka, a niektórzy zaglądają mu w CV i oglądają dokonania tego 57-letniego szkoleniowca. Nie jest przypadkiem, że nikt w Ekstraklasie go nie chce.
Potem wyjdzie Jaro cały na biało i co wy chcecie? Miał być Polak(nieważne jaki), był i było kiepsko

... Z perspektywy Królewskiego ten wybór ma same plusy.
Markus napisał(a):

|
Taka była ta droga Puszczy i Katowic do ekstraklasy, z której zapewne wkrótce oba te kluby i tak spadną.
|
Odklejeniec znowu daje popis. Chłop nie zauważył jak potężna jest przepaść między Pierwszą ligą i Ekstraklasą, gdzie każdy beniaminek jest praktycznie skazany na spadek(tak będzie też w naszym przypadku, jeśli jakimś cudem kiedyś awansujemy). Wystarczy sobie sprawdzić lata poprzednie. Nie ma znaczenia nazwa, finanse, sytuacja kadrowa(z perspektywy drużyny, która np. pozamiatała Iszą ligę, jak Miedź Legnica ostatnio).