Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 02.06.2024, 18:17
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To jest wybór na "odpierd sie ode mnie ". Potem będzie: chcieliście Moskala i PMŚ to macie...
Dokładnie. Ten temat jest doskonałym potwierdzeniem. Moskal będzie tarczą do znalezienia właściwego(dla Królewskiego, który nie ma pojęcia o piłce) trenera. Na niektórych działa łatka Wiślaka, a niektórzy zaglądają mu w CV i oglądają dokonania tego 57-letniego szkoleniowca. Nie jest przypadkiem, że nikt w Ekstraklasie go nie chce.
Potem wyjdzie Jaro cały na biało i co wy chcecie? Miał być Polak(nieważne jaki), był i było kiepsko ... Z perspektywy Królewskiego ten wybór ma same plusy.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Taka była ta droga Puszczy i Katowic do ekstraklasy, z której zapewne wkrótce oba te kluby i tak spadną.
Odklejeniec znowu daje popis. Chłop nie zauważył jak potężna jest przepaść między Pierwszą ligą i Ekstraklasą, gdzie każdy beniaminek jest praktycznie skazany na spadek(tak będzie też w naszym przypadku, jeśli jakimś cudem kiedyś awansujemy). Wystarczy sobie sprawdzić lata poprzednie. Nie ma znaczenia nazwa, finanse, sytuacja kadrowa(z perspektywy drużyny, która np. pozamiatała Iszą ligę, jak Miedź Legnica ostatnio).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 02.06.2024 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując