wolfy napisał(a):

|
Postawiono na Krzyżanowskiego.
|
Warczak jest prawy Krzyżanowski o zgrozo lewy obrońca, poza tym ktoś się łudził, że po dobrych meczach w U17 (relatywnie oczywiście, bo już wtedy pokazywał, że bronić to on nie umie) ktoś go od nas kupi za duże pieniądze
a tu zonk

bo ten Warczak w tym momencie jest znacznie lepszy od Krzyżanowskiego