szabla19 napisał(a):

Z tym że oddaliśmy Warczaka za czapkę gruszek to mnie do dziś nerwa szarpie.
Gość pewny plac w Garbarni, mecze od deski do deski, dobra gra a w Stali to potwierdził...
K...a kiedy my będziemy mieć swojego wychowanka który będzie grał w I drużynie a nie wiecznie na wypożyczeniach a później oddajemy za darmo innym a u nas grają jeszcze gorsi!
|
Postawiono na Krzyżanowskiego.