Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93952
Stary 02.06.2024, 18:09
szabla19 napisał(a):Wyświetl post
Z tym że oddaliśmy Warczaka za czapkę gruszek to mnie do dziś nerwa szarpie.
Gość pewny plac w Garbarni, mecze od deski do deski, dobra gra a w Stali to potwierdził...
K...a kiedy my będziemy mieć swojego wychowanka który będzie grał w I drużynie a nie wiecznie na wypożyczeniach a później oddajemy za darmo innym a u nas grają jeszcze gorsi!
Postawiono na Krzyżanowskiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując