|
Wszystko wskazuje na to, że po fiasku modelu hiszpańskiego, stawiania przede wszystkim na graczy z tego kraju, nacisk zostanie tym razem położony na piłkarzy, którzy lepiej odnajdą się w I lidze.
Karcz w Krakowiskiej
i dalej
Uznano do tej pory, że ośmiu piłkarzy nie rokuje na przyszły sezon. I z tego powodu nie przedłużono umów z takimi graczami jak: David Junca, Dejvi Bregu, Eneko Satrustegui, Vullnet Basha, Miki Villar, Michał Żyro, Billel Omrani i Szymon Sobczak. Czy to koniec? Nie sądzimy. Raczej należy spodziewać się, że kolejni odejdą.
Łasicki?
Jaroch?
choć przeczyłoby to temu, że mają grać polscy kopacze z poziomu I ligi
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|