Witalis napisał(a):

A to standard w jego wypowiedziach, który kontrastuje z wizerunkiem naukowca.
Na wiki jest napisane, że to jest doktorant na AGH. Może to jest tak, że on po prostu musiał poprowadzić jakieś zajęcia w ramach studiów doktoranckich, a w mediach zrobił krzyk, że jest wykładowcą?
|
Aż sobie sprawdziłem i pierwsze przecieki na temat tego, że pisze pracę doktorską są z 2015 roku.
Szczęśliwie mamy właśnie połowę 2024 roku. Pomijając już fakt, że to w sumie wstyd dla takiego geniusza, tyle się z tym... bawić, to chyba do końca roku ma deadline na obronę. Ciekawe jak to wszystko ogarnie, zwłaszcza jak to pogodzi z (nad)aktywnością na tłiterze...