|
Czyli tak jak napisałem.
Sobczak miał dobry sezon, ale jest zatrudniony przez klub do biegania po murawie w krótkich spodenkach, nie zarządzania nim. Niektórzy ewidentnie nie mają pojęcia do czego by to doprowadziło gdyby piłkarze zaczęli rządzić.
Z drugiej strony, gdyby był mądrzejszy to pewnie nie byłby tu gdzie jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.06.2024 o godz. 15:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|