Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 02.06.2024, 15:15
I kto tu jest pariasem?

Królewicz.

Przez kilkanaście miesięcy traktował amatora z pastwisk hiszpańskich jak Boga.

Jarek pozwolił mu wcisnąć gościa z Erasmusa na trenera.

Zakończyło się to katastrofą.

Kikuś odpowiada za dwie katastrofy pierwszoligowe.

A teraz to.

Jarek taki niby mądry, wykształcony, nowoczesny, a taki amator z pastwisk hiszpańskich zrobił go w bambuko.

Zresztą Hiszpanie tak zrobili całą Wisłę.

Wisła została wykorzystana, aby nie napisać mocniej.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.06.2024 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując