|
I kto tu jest pariasem?
Królewicz.
Przez kilkanaście miesięcy traktował amatora z pastwisk hiszpańskich jak Boga.
Jarek pozwolił mu wcisnąć gościa z Erasmusa na trenera.
Zakończyło się to katastrofą.
Kikuś odpowiada za dwie katastrofy pierwszoligowe.
A teraz to.
Jarek taki niby mądry, wykształcony, nowoczesny, a taki amator z pastwisk hiszpańskich zrobił go w bambuko.
Zresztą Hiszpanie tak zrobili całą Wisłę.
Wisła została wykorzystana, aby nie napisać mocniej.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.06.2024 o godz. 15:19.
|