Patryko napisał(a):

|
Widziałem jakieś 25 minut spotkania Wieczystej ostatnio i powiem tyle - poziom III ligi to jest jakiś żart. Taki Pazdan to tam może jedną nogą grać. Zobaczymy co pokażą w II lidze.
|
zobaczymy kogo im Kwiecień zafunduje do grania
i kto zastąpi Peszkę po kilku porażkach