https://x.com/jarokrolewski/status/1797241518324936785
Cytat:
|
Krótko podsumowując ten sezon: głównym i najważniejszym dla nas celem, względem którego inne są poboczne był awans do Ekstraklasy. Nie udało się nam go osiągnąć, co jest naszą największą porażką. Gdybym miał dziś oceniać istotne powody dlaczego nie udało się tego zrealizować, to wymieniłbym: brak powtarzalności i regularności oraz brak koncentracji na detalach w naszej grze. Drużyna ze sztabem (RS i AR) udowadniała, że potrafi grać na odpowiednim poziomie, lecz nie potrafiła na tym budować serii, która zapewniłaby nam awans.
|
Wolfy, weź przeanalizuj Królewskiemu, że kłamie i nie wie, jaki był jego cel.
Dla niekumatych:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1845
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1873
PS
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=238