Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4306
Stary 02.06.2024, 14:14
https://x.com/jarokrolewski/status/1797241518324936785

Cytat:
Krótko podsumowując ten sezon: głównym i najważniejszym dla nas celem, względem którego inne są poboczne był awans do Ekstraklasy. Nie udało się nam go osiągnąć, co jest naszą największą porażką. Gdybym miał dziś oceniać istotne powody dlaczego nie udało się tego zrealizować, to wymieniłbym: brak powtarzalności i regularności oraz brak koncentracji na detalach w naszej grze. Drużyna ze sztabem (RS i AR) udowadniała, że potrafi grać na odpowiednim poziomie, lecz nie potrafiła na tym budować serii, która zapewniłaby nam awans.
Wolfy, weź przeanalizuj Królewskiemu, że kłamie i nie wie, jaki był jego cel.

Dla niekumatych:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1845
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1873

PS
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=238
Ostatnio edytowane przez Witalis : 02.06.2024 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując