|
Szczerze powiedziawszy to trener przede wszystkim jest od trenowania, układania taktyki, wyciągania zawodników do góry. Pod tym kątem patrząc to nie był trener dla Wisły. Swoją drogą Królewski niezłą szopkę odstawił z niby czasem do namysłu do pozostania Rude w roli trenera na przyszły sezon. Po meczu Albert sam zapowiedział Jarosławowi że odchodzi, co więcej jedynym trenerem który zgodził się na warunku pracy w Wiśle był Moskal nawet Jop tego nie chciał wziąć na siebie a to tylko świadczy o tym jaki jest w klubie burdel. Nie ma trenera, dyrektora sportowego a my w między czasie żegnamy się z taką grupa zawodników pomijając ich przydatność to wyglądało co najmniej dziwnie. Także cała saga Albertem już po meczu z Termalica się zakończyła.
|