nieznajomy napisał(a):

Jarosław Królewski właśnie powiedział, że "trener Rude poprowadzi najlepszy klub na świecie"
Przecież nikt normalny by tego nie napisał. To jest kompromitacja i dalsze robienie z naszego klubu pośmiewiska.
To już nie jest śmieszne....
|
Powiedział że kluby, a nie klub ale mniejsza z tym.
Pilka pisze dziwne scenariusze, Pacheta trenował Koronę a chwilę później Villareal. Na pewno taki Rude mając Hiszpański paszport prędzej zakręci się w dobrym klubie niż jakikolwiek polski trener (poza Skorza). Nas nikt nie chce na zachodzie nawet jeśli nie odstajemy przygotowaniem merytorycznym.
Jakbym miał obstawiam to Rude wyląduje w jakiś Węgrach, może później La Liga 2 i niewykluczone że zrobi większą karierę. To że teraz dla Wisły był złym pomysłem wcale nie przekreśla go jako trenera w innej lidze.