Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93942
Stary 02.06.2024, 13:17
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się. Dodatkowo to bardzo słaby piłkarz, który niewiele umie, nie potrafi grać głową, za to ego i przekonanie o własnej wartości ma nie mniejsze od Napoleona.

Akurat jego brak to żadne osłabienie.
Nie no Markus prosze... nie przesadzaj. Sobczak był wartościowym zmiennikiem - 10 goli - 6 asyst, który rezerwowy miał takie liczy u nas? Był bardzo pożyteczny na podmęczonego rywala, pasował idealnie do tej siłowej ligi.

O jego odejściu jak już każdy wie zadecydowały względy pozasportowe.

Odpowiedz cytując