Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4305
Stary 02.06.2024, 13:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Drozd,

podle to bylo jak krolewski przejal wiekszosciowy pakiet akcji, a nie to, ze kibice wstydza sie wypowiedzi prezesa ich klubu.
Lepiej że przejął go Królewski niż Błaszczykowski. Bo do tego się szykowano. Przypomnij sobie jak prezes Nowak oskarżał Królewskiego o braki w kasie. Mimo, że wcześniej Królewski posadził go na stołku zamiast Jażdżyńskiego. Moim zdaniem wtedy Jaro otrzeźwiał. Fakt, że negocjatorem w rozmowach z niedoszłym inwestorem został Królewski a nie tandem Błaszczykowski Nowak. Wynikał z decyzji TJ czy się mylę?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując