skarabeus napisał(a):

Drozd,
podle to bylo jak krolewski przejal wiekszosciowy pakiet akcji, a nie to, ze kibice wstydza sie wypowiedzi prezesa ich klubu.
|
Lepiej że przejął go Królewski niż Błaszczykowski. Bo do tego się szykowano. Przypomnij sobie jak prezes Nowak oskarżał Królewskiego o braki w kasie. Mimo, że wcześniej Królewski posadził go na stołku zamiast Jażdżyńskiego. Moim zdaniem wtedy Jaro otrzeźwiał. Fakt, że negocjatorem w rozmowach z niedoszłym inwestorem został Królewski a nie tandem Błaszczykowski Nowak. Wynikał z decyzji TJ czy się mylę?