Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 02.06.2024, 11:49
@Mixu

Nie życzenie tylko oczekiwanie. Jak ktoś kiedyś wspominał, chyba Leśnodorski. Wisła to jeden z niewielu polskich klubów, który może być samowystarczalny, zarabiać na siebie. Muszą być spełnione dwa warunki. Dobre zarządzanie i wyeliminowanie pasożytów. Podstawą dobrego zarządzania jest efektywność pionu sportowego. Mam nadzieję, że to dotarło do prezesa i zrozumiał że zapłacić więcej za zawodników to nie gwarancja dobrej gry drużyny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.06.2024 o godz. 12:11.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując