|
@Mixu
Nie życzenie tylko oczekiwanie. Jak ktoś kiedyś wspominał, chyba Leśnodorski. Wisła to jeden z niewielu polskich klubów, który może być samowystarczalny, zarabiać na siebie. Muszą być spełnione dwa warunki. Dobre zarządzanie i wyeliminowanie pasożytów. Podstawą dobrego zarządzania jest efektywność pionu sportowego. Mam nadzieję, że to dotarło do prezesa i zrozumiał że zapłacić więcej za zawodników to nie gwarancja dobrej gry drużyny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.06.2024 o godz. 12:11.
|