|
Daje sobie trzy lata oczywiście liczone od dzisiaj a nie od półtorej roku gdzie sam rządzi.
Pomyłki transferowe oczywiście nie wliczamy tych które podpisywał sam czy z JB bo nie ma co patrzeć w przeszłość.
Teraz aby znaleźć jak najwięcej Dziedziców, Omranich i Bregow, bo poprzednie okienko pokazało że Jaro potrafi.
Rude się nic nie opłaca. Wielki analityk i pół człowiek pół robot z algorytmami zamiast mózgu nie przewidział że są tu frustraci, że w Wiśle się wymaga i że s.......i ten sezon koncertowo. Niestety, znowu głupi ludzki mózg okazał się mądrzejszy niż Jaro i Rude ze swoimi kąkuterami.
Osobiście jak słucham .......enia takich idiotów od wymyślania na wszystko swoich teorii albo bajeczek jak Jaro, to już rzygać mi się chce
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|