Cytat:
|
Wiec o czym ty .......isz? parodysta poltora roku rzadzi samodzielnie. To mnostwo czasu na zbudowanie struktur klubu, zatrudnienie ludzi o odpowiednich kompetencjach. Jest mnostwo, swietnych w swoim fachu pracownikow, ktorzy z sentymentu chcieli w Wisle brac udzial w wielki projekcie odnowienia klubu, przyczynic sie do tego. Ale Wisla takich ludzi nie szuka
|
No przecież zbudował całą siatkę pracowników:
Właściciel - Jarosław Królewski
Większościowy udziałowiec - Jarosław Królewski
Prezes - Jarosław Królewski
Dyrektor sportowy - Jarosław Królewski
Szef skautów - Jarosław Królewski
Główny informatyk - Jarosław Królewski
P.o. rzecznika prasowego - Jarosław Królewski
Kontakt z mediami - Jarosław Królewski
Marketing - Jarosław Królewski
Osoba odpowiedzialna za wdrażanie AI - Jarosław Królewski
Pijar - Jarosław Królewski
Gnojenie chamów różnej maści - Jarosław Królewski
Dj w szatni - Jarosław Królewski
Półasystent trenera od sezonu 24/25 - Jarosław Królewski
Jeszcze Ci mało tych stanowisk dla szefa? Wiem że dziwnie to wygląda że jedna osoba robi wszystko ale skoro ma czas i daje radę to czemu nie (?)