Cytat:
"Jest mnostwo, swietnych w swoim fachu pracownikow, ktorzy z sentymentu chcieli w Wisle brac udzial w wielkim projekcie odnowienia klubu"
Którzy to tacy sentymentalni fachowcy
Masz jakiś ranking czy liste?
Czy tylko tak piszesz żeby sie dojebac.
|
To nie chodzi o ludzi na swieczniku. To nie oni "robia" klub. Mowie o o ludziach, ktorych nie widac - od marketingu, reklamy, organizacji spraw logistyczno-biurowych. Zobacz jak lezy dzialka medialna w klubie. Od lat ta sama rzecznik prasowa, wiec jak mozna sie spodziewac czegos innego? Tak to wyglada na kazdym polu. Brakuje ludzi, ktorzy potrafia cos wiecej niz wyjsc na konferencje prasowa i powiedziec kto w niej uczestniczy.