PAWEŁ napisał(a):

Jasne tak można myśleć mając wolne 5zł.
Jak jestem głodny jak uj i mam ostatniego piataka w kieszeni to idę kupić bułkę a nie wrzucam do maszyny bo może wygram 100 . Ale co się dziwić wibrator tu wyżebra tam wyżebra to co się będzie martwił.
|
Jak sam jesteś głodny to kupisz bułkę i na jakiś czas masz spokój, ale kiedy masz do wykarmienia 40 osób? Wtedy zastanawiasz się czy nie warto zaryzykować tej bułki, dla możliwości wykarmienia wszystkich nie tylko siebie.