Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 02.06.2024, 07:44
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Jasne tak można myśleć mając wolne 5zł.
Jak jestem głodny jak uj i mam ostatniego piataka w kieszeni to idę kupić bułkę a nie wrzucam do maszyny bo może wygram 100 . Ale co się dziwić wibrator tu wyżebra tam wyżebra to co się będzie martwił.
Jak sam jesteś głodny to kupisz bułkę i na jakiś czas masz spokój, ale kiedy masz do wykarmienia 40 osób? Wtedy zastanawiasz się czy nie warto zaryzykować tej bułki, dla możliwości wykarmienia wszystkich nie tylko siebie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując