nieznajomy napisał(a):

|
Jarosław Królewski właśnie powiedział, że "trener Rude poprowadzi najlepszy klub na świecie"
|
trzeba jakoś przypudrować to, że po zdobyciu pucharu Rude jest bardziej potrzebny Wiśle niż ona jemu, obawiam się że w podobny sposób wydymali go piłkarze, z któych paru pewnie będzie teraz bujać się po Cyprach i Grecjach na tym sukcesie
podobnie trzeba będzie udawać, że algorytm znalazł gościa związanego z Wisłą, który zrobił dwa awanse z I ligi i przy okazji liznął pucharów, zamiast po fakcie uzasadnić jego kandydaturę zielonymi tabelkami w systemie
to dość przerażające, bo o ile trenerów można wykminić samemu i potem poprosić komputer o walidację swojego pomysłu, tak z piłkarzami wypada już mieć rozległą wiedzę w swojej (albo cudzej, np., nie wiem, dyrektora sportowego?) głowie o samym ich istnieniu i potencjalnej przydatności, inaczej będziemy poruszać się zupełnie po omacku