Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.06.2024, 07:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kolejna bajka o poprawie mentalu, złych Polaczkach itd. Dziwne, ze ci dręczeni Hiszpanie wypierdalają stąd pierwsi, najlepszy Eneko, najlepszy Junca i najlepszy Villar. Szrot i odpady. Widac nie docenione nawet przez naszego wlasciciela pariasa. Tak się zna i takie czystki robi, zenajlepszych panów Hiszpanów wyrzuca.
Bo zły Hiszpan Kiko podpisał takie kontrakty dla "swoich" że łatwo je można zakończyć, kiedy jest potrzeba i powody. Bagienko, którego głównym przeciwnikiem był Kiko, Rude i Hiszpanie. Podpisywało sobie takie kontrakty jak Fazlagica, Sapały, czy Urygi. Dzięki którym można doić Wisłę latami nie stanowiąc żadnej wartości na boisku. Więc przestań bredzić akolito bagienka. Kombinuj jak tu zaszkodzić Wiśle bo to może doprowadzi do odejścia Królewskiego i da szansę żeby bagienko bardziej zgęstniało.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując