Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4297
Stary 01.06.2024, 23:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bez przesadyzmu, Jaro nigdy nie pozował na dyplomatę. Co w tym złego, że pokłóci się z belekim. Wisła ma dużo istotniejsze problemy niż tłiterowe pojedynki Królewskiego. Natomiast próba robienia z tego afery przez własnych kibiców to już jest właśnie podłość. W stylu powtarzania, że z Widzewem sędzia nam pomógł mimo że nie gwizdnął nam dwóch karnych i nie dał czerwa Widzewowi.

Jest duża grupa "kibiców" której bardziej zależy na dokopaniu Królewskiemu niż na interesie Wisły. To jest porażające.



Ten przekocór to było postawienie 5 pln z możliwością wygrania 100 pln. Nie zażarło bo "alkoholik, przyszedł się leczyć do meliny". Jeżeli rozumiesz co mam na myśli.
Jasne tak można myśleć mając wolne 5zł.
Jak jestem głodny jak uj i mam ostatniego piataka w kieszeni to idę kupić bułkę a nie wrzucam do maszyny bo może wygram 100 . Ale co się dziwić wibrator tu wyżebra tam wyżebra to co się będzie martwił.
Odpowiedz cytując