|
Najpięniejsze w podejściu JK do wszystkich jest to jaką ma wdzięczność za akcję ratunkową z 2019 roku dla całej Polski. Przecież wtedy każdy pomagał i życzył dobrze. Niejeden jakaś kasę dołożył, zapewne wielu z tych co on obraża pomogli.
Gołodupiec przyszedł, wziął akcje za złotówkę, wypłynął dzięki dziesiątkom tysięcy ludzi, którzy jakiś grosz dołożyli do ratowania, a teraz się lansuje na tym wszystkim, udaje jedynego zaangażowanego, jedynego mądrego, wszechwiedzącego itd. Chamstwo jak s....esyn bije od tego człowieka.
Żeby on tu jeszcze bez kitu kasy swojej nawkładał, stracił majątek, finansował wszystko na bieżąco, to ..... Była by to jego zabawka poniekąd to by mógł pyskować. A tak to wozi się na tym, że Socios da kasę, ludzie na mecze chodza i dokłądają do tego gówna, sponnsorzy itp pomagają, wierzyciele kasy nie wołają na gwałt itd. Wielki szefo za nie swoją kasę
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|