GrassSnake, to by było śmieszne gdyby nie było prawdziwe. Obawiam się, że tak własnie wygląda wiele procesów myślowych i podejmowania decyzji u Zaskrońca. Walka dobrego i szlachetnego Jarka z szalonym alter ego, oszustem i pijaczyną, który nad sobą już nawet nie panuje.
Z tym Papszunem własnie było dobre. W sumie biedna Wisła, która nie ma kasy na nic, ponoć pytała Papszuna, który chyba za 2 tys euro jak Omrani, by tutaj nie robił. Fajna ściema, jak to niby Jaro sondował wielkich trenerów ale im jednak coś nie pasowało. Bidaklub chciał topowego trenera polskiego hehehe
No ale jak się to odkręci i spojrzy,że sprawa ma drugie dno, to już wszystko pasuje. Jaro walił ściemę, jak zawsze, bo to się dobrze sprzedało, że Papszuna chcieliśmy ale on nie chciał, tu jednak Ai rządzi a przy okazji ta druga lista Kiko gdzie wybór się pokrywał. No ....a cuda, same cuda, czy też same bajki.
Cytat:
|
Widzisz jasiu. Fakt, że po meczu jeden z drugim potrafił otwarcie powiedzieć, że odstawiał nogę czy nie walczył tak jak powinien, to jest gigantyczna zmiana mentalna. Pierwszy krok w leczeniu to uświadomić sobie chorobę i dzięki Rude część piłkarzyków chorobę sobie uświadomiła. Teraz czas na leczenie i Rude jasno powiedział że on się takimi przypadkami nie zajmuje, dlatego podziękował za współprace. Dlatego Królewski wspominał że może na awans trzeba będzie poczekać dłużej, bo zrozumiał, że przyczyna postawy w lidze nie jest związana z umiejętnościami i choćby sprowadził pół drużyny za kupę kasy to o po pół roku będą grali o połowę słabiej niż w momencie przyjścia. Tutaj jest potrzebne leczenie mentalne drużyny, z choroby którą zaszczepił wspólnie z Błaszczykowskim nie stawiając żadnych wymagań, a która rozwinęła się po zwalnianiu Hyballi kosztem wyników drużyny. Z tamtych czasów nie ma już w szatni prawie nikogo, ale opary cały czas się unoszą i wywietrzyć je bardzo trudno.
|
tobie nie jest wstyd takie głupoty wypisywać?
Szacun dla Jarka i Rude za stworzenie wielkiego projektu AI, który prowadzili razem aż 5 miesięcy i już nawet śladu po tym nie ma bo twój kozak analityk Rude wy.......ił w podskokach.
Jak tacy tam wszyscy jesteście zajebiści, wraz ze swoimi algorytmami, to co za problem było wywalić teraz kogo tylko się da, reszte do rezerw zesłać i jednego wieczoru Jaro z Rude by usiedli przy beczce wódki, poklepali trochę cyferek w kmputerze i by znaleźli 30 jak najlepszych, jak najtańszych i z dobrym mentalem kopaczy, dzięki AI.
Kolejna bajka o poprawie mentalu, złych Polaczkach itd. Dziwne, ze ci dręczeni Hiszpanie wypierdalają stąd pierwsi, najlepszy Eneko, najlepszy Junca i najlepszy Villar. Szrot i odpady. Widac nie docenione nawet przez naszego wlasciciela pariasa. Tak się zna i takie czystki robi, zenajlepszych panów Hiszpanów wyrzuca.