sandomingo napisał(a):

Było coś takiego? Ludzie...na tym tt to nie można 24h opuścić, bo się człowiek gubi
|
Było i to regularnie. Rozliczanie słabo idzie, wejdzie alko i wiadomo. A to nie jest nawet top 10 polskich polityków w ostatnim półroczu...
Twitty z piątku po 17-tej trzeba trajtować z przymrużeniem oka.
FraMat napisał(a):

|
E tam... myslałem, że jest dużo gorzej
|
Obciachem jest że wdaje się w pyskówki z jakimiś leszczami na twitterze, forma też na poziomie naszej gry ostatnio.