Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4291
Stary 01.06.2024, 20:51
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Było coś takiego? Ludzie...na tym tt to nie można 24h opuścić, bo się człowiek gubi
Było i to regularnie. Rozliczanie słabo idzie, wejdzie alko i wiadomo. A to nie jest nawet top 10 polskich polityków w ostatnim półroczu...

Twitty z piątku po 17-tej trzeba trajtować z przymrużeniem oka.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
E tam... myslałem, że jest dużo gorzej
Obciachem jest że wdaje się w pyskówki z jakimiś leszczami na twitterze, forma też na poziomie naszej gry ostatnio.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.06.2024 o godz. 20:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując