|
Widzisz jasiu. Fakt, że po meczu jeden z drugim potrafił otwarcie powiedzieć, że odstawiał nogę czy nie walczył tak jak powinien, to jest gigantyczna zmiana mentalna. Pierwszy krok w leczeniu to uświadomić sobie chorobę i dzięki Rude część piłkarzyków chorobę sobie uświadomiła. Teraz czas na leczenie i Rude jasno powiedział że on się takimi przypadkami nie zajmuje, dlatego podziękował za współprace. Dlatego Królewski wspominał że może na awans trzeba będzie poczekać dłużej, bo zrozumiał, że przyczyna postawy w lidze nie jest związana z umiejętnościami i choćby sprowadził pół drużyny za kupę kasy to o po pół roku będą grali o połowę słabiej niż w momencie przyjścia. Tutaj jest potrzebne leczenie mentalne drużyny, z choroby którą zaszczepił wspólnie z Błaszczykowskim nie stawiając żadnych wymagań, a która rozwinęła się po zwalnianiu Hyballi kosztem wyników drużyny. Z tamtych czasów nie ma już w szatni prawie nikogo, ale opary cały czas się unoszą i wywietrzyć je bardzo trudno.
|