Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 01.06.2024, 16:29
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Dramatycznie to wyglądało w nocy... No nie może prezes wielkiego klubu się tak zachowywać, wypisywać takich rzeczy do zwykłych kibiców nawet jeśli obiektywnie druga strona nie ma racji. Na dodatek wpisy już pousuwane, czyli w ogóle jakieś rozchwianie totalne. A screeny latają po kibicach Craxy, Legii, Lecha.. no ....a wstyd jak ch. !!! Czy on nie rozumie, że to świadczy nie tyle o nim, bo jego każdy ma gdzieś, tylko o wizerunku klubu na zewnątrz? Że on temu daje swoją twarz, że automatycznie się to składa w jedno?

Jak ma ten klub się rozwijać, pracować w spokoju jak własny prezes ci dokłada szydery, kpin.. Nie wiem jak i kiedy się uda z tych rąk wyplątać.
Moim zdaniem świadczy to tylko i wyłącznie o nim, robi tam z siebie durnia jako osoba prywatna.
Tak się nieszczęśliwie dla Wisły złożyło, że jest prezesem, chvja się zna na prezesowaniu klubem piłkarskim, współspuścił Wisłę z extra, zwiększył zadłużenie i teraz na dodatek mu odbija coraz bardziej.
Jeśli to czytasz królewski to mam do ciebie prośbę: weź się błaźnie wreszcie w garść albo wypier.alaj najlepiej razem z kubusiem i waszymi przydupasami.
P.S. żeby było sprawiedliwie to oczywiście zdobycie PP w tym generalnie nędznym czasie też zostanie wam zapamiętane na zawsze.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 01.06.2024 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując