Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4273
Stary 01.06.2024, 16:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Piątek wieczór, stresujący tydzień, wiadomo jak było. Skoro płemieł kraju o trzeciej w nocy napierdala twitty o tym że Kaczyński to ruski agent to czego się spodziewać po właścicielu klubu piłkarskiego Nawalania się na cepy z jakimiś ułomami na tt to tak minimum.
Było coś takiego? Ludzie...na tym tt to nie można 24h opuścić, bo się człowiek gubi
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując