wolfy napisał(a):

Piątek wieczór, stresujący tydzień, wiadomo jak było. Skoro płemieł kraju o trzeciej w nocy napierdala twitty o tym że Kaczyński to ruski agent to czego się spodziewać po właścicielu klubu piłkarskiego Nawalania się na cepy z jakimiś ułomami na tt to tak minimum.
|
Było coś takiego? Ludzie...na tym tt to nie można 24h opuścić, bo się człowiek gubi
