Karherop napisał(a):

Co do clue to prawda, tylko juz mieliśmy takiego jednego trenera który lekką ręką pozbywał się mocnych postaci z szatni a później ładowali im bramki w koszulce rywali. Nie możemy mieć w szatni samych posłusznych owieczek.
Mam jedynie nadzieję że następca da więcej sportowo lub przynajmniei tyle samo (jako nr 2).
|
Sobczak poleciał wtedy co Omrani więc albo nie dogadał się co do poborów albo nikt w klubie nie miał wątpliwości że trzeba się pożegnać. Mam swoje podejrzenia która opcja jest prawdziwa, ale więcej dowiemy się kiedy podpisze kontrakt z nowym klubem.