Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93932
Stary 01.06.2024, 13:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja nie płacze po Sobczaku, ale mam pewne obawy (graniczące z przekonaniem) że następcy będą jeszcze bardziej przestrzeleni do realiów 1 ligi albo podziela casus Omraniego.

Zbyt wielu piłkarzy oddawaliśmy lekką ręką by potem mieć miesiącami problem na tej pozycji, żeby nie wspomnieć Abramowicza, Janickiego i paru innych. Nawet ten wyśmiewany Kliment zaraz po odejściu strzelał w LM (sic).

Sobczaka bym zostawił póki nie wyklaruje się sytuacja z Rodado.

Do tego fakt że nowy trener powinien mieć coś do powiedzenia w kwestii pozostawieniu bądź co bądź kluczowych piłkarzy minionej rundy.
Tutaj zadecydowały raczej aspekty pozasportowe. Lepiej mieć słabszego piłkarza który słucha trenera i nie rozwala szatni niż słabego z odbiciami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując