|
Jezeli to, co lata w sieci to nie fejki...
Królewski powinien odejść natychmiast, chlop kompromituje się totalnie, każdego dnia.
Powinien się wyciszyc, miesiąc u kamedółów na Srebrnej Górze.
To jest wołanie o pomoc z jego strony...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|