|
Sobczak strzelił 10 goli i miał 6 asyst.. jest to bardzo dobry bilans jak na głównie rezerwowego napastnika.. ma sporo mankamentów, ale potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i serducha nie można mu odmówić.. ja bym go zostawił ale jako napastnik nr 3
|